İş Yeri Tabelaları

İnşaat Tabelaları
 
Firmamız her türlü iş güvenliği malzemesi imalatında bulunmaktadır. İnşaat tabelaları İşveren ve işçi güvenliği için en öncelikli malzemelerdendir. Firmamız şiar olarak benimsediği güvenlik anlayışı ile hizmetinizdedir.
 
İnşaat ve Şantiye Levhası
 
Ürünün ilk açılışta verilen fiyatı, 25 x 35 cm PVC Levha fiyatıdır. Farklı ebat, malzeme ve fiyat seçimi İçin seçenekler bölümünden seçiniz.
 
İş Güvenliği Levhaları Genel Açıklama
 
İnşaat-Şantiye Levhaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir.
Fabrika çevre ve tesislerin güvenliğinde iş güvenliği levhaları genellikle 25 X 35 cm ebatlarındadır.
Görsel netlik için genellikle bilgi daha az miktarda içerir.
İş güvenliği levhaları açıkça görülebilen bir konuma yerleştirilmelidir.
Hasar veya Çarpma Riskinden korunmalıdır.
İş güvenliği işaretleri ve renk kodları 23- Aralık-2003 tarih ve 25325 sayılı resmi gazetede yayınlanan yönetmeliği göre iş yerindeki çalışanların eğitiminin verilmesi iş güvenliği levhaların anlam ve içeriğini artıracaktır. İş güvenliği levhaları iş güvenliği için bir ektir, tehlikeleri ortadan kaldırmaz veya azaltmaz. İş güvenliği için gerekli koruma önlemleri alınmalıdır.

İnşaat Tabelaları Ebatları

Fetih iş güvenliği bünyesinde 25x35 olağan ebat dışında müşterinin isteği dahilinde 35x50, 70x100 vs. ebatlarında inşaat tabelası üretmektedir. Tabelalarının görülebilme koşullarının uygunluğu işçi güvenliğini sağlamaya en yüksek olasılıkla imkan verecektir.

Baret ve Kulaklık Tak Levhası

İnşaatta iş güvenliği bakımından baret ve kulaklık öncelikli malzemelerdendir. İşçi sağlığı, iş esnasında herhangi bir yaralanmanın önlenmesi adına baret ve kulaklığın tedariğinin yapılması gereklidir. Kullanımının kontrol edilmesi adına ise Baret ve Kulaklık tak levhası önemlidir.

İşyeri tabelaları


0,00 ₺

Fosforlu Yön Levhaları


0,00 ₺

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)